به عروسی های آینده خوش آمدید: هدیه دادن اکنون آنلاین است

با همه گیری ، عادت های زندگی و زندگی تجاری ما به طور ناگهانی تغییر کرد و ما به لطف فناوری خیلی سریع با این شرایط سازگار شدیم. با کنفرانس های ویدئویی و خرید آنلاین که تمام نیازهای زندگی ما را برآورده می کند ، ناخواسته رفتارهای جدید فناوری را پذیرفتیم و ناگهان به سطوح غیر منتظره ای رسیدیم.

مک کینزی گفت در ماه مه سال 2020 ، سازگاری دیجیتالی آخرین مصرف کنندگان داده و دنیای تجارت پنج سال به جلو پرش کرد. خرید آنلاین در آمریکا طی سه ماه ده سال رشد کرده است. در ایتالیا که در مقایسه با سایر کشورها از تجارت الکترونیکی عقب است ، گفته می شود که جهشی ده ساله در این زمینه حاصل شده است. کارشناسان می گویند سهم معاملات بدون پول نقد در سراسر جهان در امور بانکی به حدی رسیده است که به طور معمول انتظار می رود طی دو تا پنج سال شاهد آن باشیم. در زمینه پزشکی ، یک پزشک انگلیسی به نیویورک تایمز گفت که در مشاوره از راه دور پزشکان یک جهش جدی وجود دارد.

این وضعیت اکنون نیز دارای یک اصطلاح است. به آن شتاب تکنولوژیکی (فن آوری) می گویند. زیرا در همه این موارد و در بسیاری از مناطق دیگر ، همه گیری روندهای فعلی پذیرش فناوری را تسریع کرده است. از آنجا که نمی توان جلوی این افزایش را گرفت ، همه کارشناسان مطمئن هستند که تجربیات گذشته ما این را نشان می دهد.

البته ، مانند هر زمینه ، اکنون نیز بسیار مطمئن هستیم که اگر آن را هوشمندانه و منطقی مصرف کنیم ، هیچ آسیبی نمی رساند ، برعکس ، این خود ما هستیم. بنابراین ، من می گویم که ما قطعاً می توانیم از این جهش خوشحال شویم. از این نظر ، امروز می خواهم با شما صحبت کنم و فکر می کنم شما همچنین می توانید از یک ابتکار جدید فناوری بهره مند شوید که در واقع یک ایده قدیمی است اما با شیوع همه گیر تسریع می شود. تاکیتاک موبایل.

ما به لطف بیماری همه گیر ، مشکلات ناشی از همه گیری در زندگی خود را با فناوری در حال توسعه حل کرده ایم. ما عروسی داشتیم ، به دلیل ممنوعیت های بیماری همه گیر لغو شد. کل عروسی به یک عروسی 30 نفره تبدیل شده بود. مهم این بود که خوشحال باشید ، اما همه احساسات به راحتی سازگار نمی شوند. خوشبختانه ما در آن زمان با تاکیتاک آشنا شدیم.

TAKITAK به سادگی یک سیستم حمل و نقل طلائی دیجیتال است. شما یک کد مربع برای دعوت خود از طریق برنامه ایجاد می کنید و آن را از طریق رسانه های اجتماعی ، پیام یا دعوت کلاسیک خود با مهمانان خود به اشتراک می گذارید. از طرف دیگر ، مدعوین از طریق سیستم از طریق کارت اعتباری مقدار طلای مورد نظر خود را خریداری کرده و به حساب طلای فعلی شما می فرستند. TAKITAK جدا از اینکه مرهمی برای یکی از بزرگترین زخم های بیماری همه گیر است ، بسیاری از مشکلات مربوط به مراسم مانند عروسی و مراسم نامزدی را که نسل ما دیگر دوست ندارد با آنها کنار بیاید حل می کند. به همین دلیل است که من آن را برنامه ای می نامم که از آن تشکر می کنیم که سرعت آن را افزایش داده و با بیماری همه گیر ظهور کرده ایم.

خسته کننده ترین لحظات در عروسی ها ، مخصوصاً برای عروس و داماد ، مراسم هدیه است. با تشکر از اینترنت، این عذاب اکنون تمام شده است. زمان بیشتری برای تفریح ​​، رقص و لذت بردن از شادی شما وجود دارد. سپس ، چه کسی طلا را نگه می دارد ، من تعجب می کنم اگر کسی وجود دارد که طلای جعلی را بپوشد ، چگونه می توانیم طلاها را بدون سرقت نگه داریم ، آیا ما اجاره امن را پرداخت خواهیم کرد ، و اگر کسانی که به عروسی نمی آیند آرزو می کنند جواهرات خود را به نوعی ارسال کند. این دقیقاً تمام راه حلهای عملی مورد نظر ما را ارائه می دهد. این واقعاً بار بزرگی را از دوش ما می گیرد. وقتی نوبت به تاکیتاک می رسد ، هیچ کس در مورد این مشکلات صحبت نمی کند. شما می گویید ما از TAKITAK استفاده می کنیم و از آن خارج می شوید.

البته این شرط حضور در هر عروسی از نظر میهمانان را برطرف می کند ، زیرا بعضی اوقات عروسی هایی برگزار می شود که فقط برای هدیه دادن باید در آنها شرکت کنید. از طرف دیگر ، این به مشکل جستجو برای یک جواهر باز پایان می دهد ، با یک کلیک ، می توانید طلای خود را در حالی که در جاده هستید ارسال کنید. حتی می توانید یادداشت زیبای خود را بنویسید.

به طور جدی با فرهنگ عملی ما سازگار شده است. برای چه کسی پوشیده است که در طول رویداد اعلان های فوری برای شما ارسال می کند و در پایان لیستی به شما می دهد. این عالی نیست؟ او ضمن حل همه مشکلات نسل ما ، می دانست فرهنگ ما را که دوست دارد برای نمایش از طلا استفاده کند ، شامل شود. TAKITAK در آن زمان با تیم شگفت انگیز خود جان ما را نجات داد.

به عروسی های آینده خوش آمدید: هدیه دادن اکنون آنلاین است

آیا می توان بدون پیر شدن ، طول عمر را افزایش داد؟

مراقبت خوب از بدن: از رژیم غذایی گرفته تا مراقبت روزانه

، ,یک ,عروسی ,  ,های ,کند ,همه گیر ,خود را ,که در ,ما را ,از طریق ,دادن اکنون آنلاین

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلام شاپ مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی بی منِ او پاورپوینت پیام های آسمانی هشتم Neverness مطالب درسی و کمک درسی و ادبی 悄然拂落秋菊的花瓣 sahaarra لوازم قنادی تهران|لوازم قنادی تهرانپارس|لوازم قنادی تهرانسر|لوازم قنادی تهران معرفی رشته روانشناسی